Når det kommer til sport, kan den rigtige overflade gøre hele forskellen. Atletisk kunstgræs kan forhindre fald, øge trækkraft, give pude og, vigtigst, øge ydeevnen i alle slags vejr. JiangSen Atletisk kunstgræs får dig alt, hvad du behøver for at få din domstol, dit felt eller anlægget i gang. Best af alt har vi indendørs og udendørs løsninger til en lang række sportsgrene.
| Bunkehøjde | 50mm |
| Farve | Grøn |
| Målestok | 3 / 4inch |
| Søm | 200 / m |
| Massefylde | 10600 |
| Pakke | Roll pakke |
| Rullebredde | 2m / 4m |
| Rullelængde | 25m |



Spørgsmål: Er du producent eller handelsselskab?
A: Vi er specialiseret i kunstgræs, vi producerer råmaterialet af os selv og vores produkter er populære over hele verden.
Q: Hvad med dine produkters kvalitet?
A: Vores produkter bestod 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 gange slid test og flammehæmmende test.
Q: Mindste antal ordre?
A: 500 kvadratmeter.
Q: Hvad med ledetiden?
A: Prøvebehov 30 dage, masseproduktion har brug for 20 dage.
Sp: Hvor mange slags kunstgræs kan du give?
A: Vi kan levere kunstgræs til landskabspleje, Athletic kunstgræs og græsplisse.
Q: Hvad er din FOB-port?
A: Shanghai havn.
Populære tags: atletisk kunstgræs, Kina, producenter, leverandører, fabrik, engros, pris, pris













