JiangSen Synthetic Lawns har specialiseret sig i produktion af kommercielt fodboldbane, herunder både indendørs og udendørs områder.
| Bunkehøjde | 50mm |
| Farve | grøn |
| Målestok | 5 / 8inch |
| Søm | 160 / m |
| Massefylde | 10080 |
| Pakke | Roll pakke |
| Rullebredde | 2m / 4m |
| Rullelængde | 25m |



Spørgsmål: Er du producent eller handelsselskab?
A: Vi er specialiseret i kunstgræs, vi producerer råmaterialet af os selv og vores produkter er populære over hele verden.
Q: Hvad med dine produkters kvalitet?
A: Vores produkter bestod 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 gange slid test og flammehæmmende test.
Q: Mindste antal ordre?
A: 500 kvadratmeter.
Q: Hvad med ledetiden?
A: Prøvebehov 30 dage, masseproduktion har brug for 20 dage.
Sp: Hvor mange slags kunstgræs kan du give?
A: Vi kan levere kunstgræs til landskabspleje, fodboldbane græs og græsflise.
Q: Hvad er din FOB-port?
A: Shanghai havn.
Populære tags: fodboldbane græs, Kina, producenter, leverandører, fabrik, engros, pris, pris













