Dette 3 toners kinesisk kunstgræs med rullepakke er produktet meget nemt at installere, hvilket kan gøre dit hjem fyldt med naturlig atmosfære og blive speciel i forhold til andres hus. Sikkerhedsmaterialet vil ikke skade dine børn og kæledyr, det er den bedste løsning til din boligindretning.
| Farve | 3 toner |
| Bunkehøjde | 30 mm |
| Målestok | 3/8 |
| sting | 180 |
| Massefylde | 18900 |
| Bagside | PP + Net + Sbr LaTeX |
| Leveringstid | 15-20 dage efter indbetaling |
| Rullebredde | 2m eller 4m eller tilpasset |
| Rulle længde | 25m eller tilpasset |








Spørgsmål: Er du producent eller handelsselskab?
A: Vi er specialiseret i kunstgræs, vi producerer råmaterialet af os selv og vores produkter er populære over hele verden.
Q: Hvad med dine produkters kvalitet?
A: Vores produkter passerede 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 gange slid test og flammehæmmende test.
Q: Mindste antal ordre?
A: 500 kvadratmeter.
Q: Hvad med ledetiden?
A: Prøvebehov 30 dage, masseproduktion har brug for 20 dage.
Sp: Hvor mange slags kunstgræs kan du give?
A: Vi kan levere kunstgræs til landskabspleje, sport og græsplader.
Q: Hvad er din FOB-port?
A: Shanghai havn.
Populære tags: 3 toner høj densitet nem at installere kunstig græsrulle til landskabspleje, Kina, producenter, leverandører, fabrik, engros, pris, omkostninger














