Kunstgræs græsplæne til boligindretning, JiangSen giver den bedste kvalitet syntetisk græsplæne til dig, sammenlignet med naturligt græs, kan kunstig græs have en længere brugbar levetid uden vand og særlig pleje. Også med eviggrønne og holdbare garn, vil det lade dit hjem blive mere og mere smukt.
| Farve | 4 |
| Bunkehøjde | 50mm |
| Målestok | 3/8 |
| Stitch rate | 180 |
| Massefylde | 18900 |
| Pakke | Roll pakke |
| Rullebredde | 2m / 4m |
| Rullelængde | 25m |









Spørgsmål: Er du producent eller handelsselskab?
A: Vi er specialiseret i kunstgræs, vi producerer råmaterialet af os selv og vores produkter er populære over hele verden.
Q: Hvad med dine produkters kvalitet?
A: Vores produkter bestod 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 gange slid test og flammehæmmende test.
Q: Mindste antal ordre?
A: 500 kvadratmeter.
Q: Hvad med ledetiden?
A: Prøvebehov 30 dage, masseproduktion har brug for 20 dage.
Sp: Hvor mange slags kunstgræs kan du give?
A: Vi kan levere kunstgræs til landskabspleje, græsplæne til græsplæner og græsplader.
Q: Hvad er din FOB-port?
A: Shanghai havn.
Populære tags: kunstgræs græsplæne, Kina, producenter, leverandører, fabrik, engros, pris, pris














