Hvis du leder efter noget andet i dit landskab, kan ornamental græs ikke være beat for deres sort og alsidighed. JiangSen kunstgræs syntetisk græsplæne kan hjælpe dig meget til haveanlæg med høj kvalitet og lang levetid.
| Bunkehøjde | 50mm |
| Farve | Grøn og Brun |
| Søm | 180 / m |
| Målestok | 3 / 8inch |
| Massefylde | 18900 |
| Pakke | rulle pakke |
| Rullebredde | 2m / 4m |
| Rullelængde | 25m |


Spørgsmål: Er du producent eller handelsselskab?
A: Vi er specialiseret i kunstgræs, vi producerer råmaterialet af os selv og vores produkter er populære over hele verden.
Q: Hvad med dine produkters kvalitet?
A: Vores produkter bestod 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 gange slid test og flammehæmmende test.
Q: Mindste antal ordre?
A: 500 kvadratmeter.
Q: Hvad med ledetiden?
A: Prøvebehov 30 dage, masseproduktion har brug for 20 dage.
Spørgsmål: Hvor mange slags kunstgræs kunstgræs kan du give?
A: Vi kan levere kunstgræs til landskabspleje, sport og græsplader.
Q: Hvad er din FOB-port?
A: Shanghai havn.
Populære tags: kunstgræs kunstgræs, Kina, producenter, leverandører, fabrik, engros, pris, pris













