Dette falske grønne græs er det hotteste salgsprodukt i 2018, det er blevet eksporteret til mange forskellige lande i verden og vandt feedback fra vores kunde. De er meget tilfredse med vores kunstgræs, ikke kun god kvalitet, men også lav pris .
| Farve | Grøn og Brun |
| Bunkehøjde | 40mm |
| sting | 180 |
| Målestok | 3/8 |
| massefylde | 18900 |
| pakke | rullepakke |
| Rullebredde | 2m eller 4m eller tilpasset |
| Rulle længde | 25m eller tilpasset |







Spørgsmål: Er du producent eller handelsselskab?
A: Vi er specialiseret i kunstgræs, vi producerer råmaterialet af os selv og vores produkter er populære over hele verden.
Q: Hvad med dine produkters kvalitet?
A: Vores produkter passerede 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 gange slid test og flammehæmmende test.
Q: Mindste antal ordre?
A: 500 kvadratmeter.
Q: Hvad med ledetiden?
A: Prøvebehov 30 dage, masseproduktion har brug for 20 dage.
Sp: Hvor mange slags kunstgræs kan du give?
A: Vi kan levere kunstgræs til landskabspleje, sport og græsplader.
Q: Hvad er din FOB-port?
A: Shanghai havn.
Populære tags: boligindretning brug 40mm falsk grøn græs gratis prøve givet, Kina, producenter, leverandører, fabrik, engros, pris, omkostninger














