![]() Syntetisk græs balkon
Dit udendørs rum kræver opmærksomhed, uanset hvor lille det er. Balkoner blomstrer med innovative ideer, der gør dette lille område til et godt levende rum. Syntetisk græs balkon kan gøre balkoner perfekt. |
| Farve | 4 toner |
| Stitch rate | 180 masker / m |
| Målestok | 3/8 tommer |
| Massefylde | 18900 ture / kvm |
| Bunkehøjde | 40mm |
| Pakke | Roll pakke |
| Rullebredde | 2m / 4m |
| Rulle længde | 25m |








Spørgsmål: Er du producent eller handelsselskab?
A: Vi er specialiseret i kunstgræs, vi producerer råmaterialet af os selv og vores produkter er populære over hele verden.
Q: Hvad med dine produkters kvalitet?
A: Vores produkter passerede 3000h anti-UV test, RoHS test, 50000 gange slid test og flammehæmmende test.
Q: Mindste antal ordre?
A: 500 kvadratmeter.
Q: Hvad med ledetiden?
A: Prøvebehov 30 dage, masseproduktion har brug for 20 dage.
Sp: Hvor mange slags kunstgræs kan du give?
A: Vi kan tilbyde syntetisk græs balkon, sport og græs flise.
Q: Hvad er din FOB-port?
A: Shanghai havn.
Populære tags: syntetisk græs balkon, Kina, producenter, leverandører, fabrik, engros, pris, omkostninger














