Kunstigt sætte græs er ikke kun lavet til professionelle klubber; de vises nu i et stigende antal haver, da interessen for golf fortsætter med at vokse over hele verden. Vi kan tilbyde dig en grønt græsplæne af højeste kvalitet, der kræver minimal pleje for at bevare sit gode udseende i haven. Uanset om du vil forbedre dit korte spil eller bruge din græsplæne til familiespil, vil vores putting green give mange års glæde.
| Farve | Grøn |
| Målestok | 3/16 |
| Søm | 300 / m |
| Massefylde | 63000 |
| Bagside | PP + Net + Sbr Latex |
| Pakke | Roll pakke |
| Bunkehøjde | 15mm |
| Rullebredde | 2m / 4m |
| Rulle længde | 25m |









Spørgsmål: Er du producent eller handelsselskab?
A: Vi er specialiseret i kunstgræs, vi producerer råmaterialet af os selv og vores produkter er populære over hele verden.
Q: Hvad med dine produkters kvalitet?
A: Vores produkter passerede 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 gange slid test og flammehæmmende test.
Q: Mindste antal ordre?
A: 500 kvadratmeter.
Q: Hvad med ledetiden?
A: Prøvebehov 30 dage, masseproduktion har brug for 20 dage.
Sp: Hvor mange slags kunstgræs kan du give?
A: Vi kan levere kunstgræs til landskabspleje, kunstigt sætte græs og græsplader.
Q: Hvad er din FOB-port?
A: Shanghai havn.
Populære tags: kunstigt sætte græs, Kina, producenter, leverandører, fabrik, engros, pris, omkostninger













