JiangSen kunstig putteflade til golfbane, putte green i din have er det ultimative legetøj for dig og din familie at nyde året rundt. Med høj tæthed og god brandmodstand er disse kunstige anlægsflader det bedste valg for dig.
| Farve | Grøn |
| Pælehøjde | 15 mm |
| Målestok | 3/16 |
| Stinghastighed | 210 |
| Massefylde | 44100 |
| Pakke | Rullepakke |
| Rullebredde | 2m/4m |
| Rullelængde | 25m |



1: 3000h anti-UV test: Produkter gennem Anti-UV test. Vores UV-skala er 4-5, og den bedste skala er 6.
2: RoHS test: Produkter bestod også RoHS certificering ved Pb og Cd indholdstest.
3: 50000 gange slidstest: Vi bruger det nye materiale og et godt græsgarn, så produkterne er meget bærbare
4: Flammehæmmende test: Overhold kravene i reaktion på brandklassificering: E fl.


Emballage& Forsendelse

Spørgsmål: Er du en producent eller et handelsselskab?
A: Vi er producent specialiseret i kunstgræs, vi producerer selv råmaterialet, og vores produkter er populære over hele verden.
Spørgsmål: Hvad med dine produkter' kvalitet?
A: Vores produkter bestod 3000 timers anti-UV-test, RoHS-test, 50000 gange slidstest og flammehæmmende test.
Spørgsmål: Minimumsbestilling?
A: 500 kvadratmeter.
Spørgsmål: Hvad med leveringstiden?
A: Prøve har brug for 30 dage, masseproduktion har brug for 20 dage.
Spørgsmål: Hvor mange slags kunstgræs kan du give?
A: Vi kan levere kunstigt græs til landskabspleje, kunstig putteflade og græsfliser.
Spørgsmål: Hvad er din FOB-port?
A: Shanghai havn.
Populære tags: fremstillingspris golf kunstgræs tæppe indendørs udendørs, Kina, producenter, leverandører, fabrik, engros, pris, pris














