Omkostningerne til at installere og vedligeholde naturlige græs putting green til golfbane er meget høje. Over for vandrestriktioner og den generelle holdning, at folk er mere miljøvenlige, søger golfbanelederne alternativer. Par dette med folks ønske om at spille året rundt, og du kan se, hvorfor syntetiske torvløsninger vinder i popularitet med golfbaner.
| Bunkehøjde | 10mm / 15 mm |
| Farve | grøn |
| Stitch rate | 300 masker / m |
| Målestok | 3/16 |
| Massefylde | 63000 |
| Pakke | Roll pakke |
| Rullebredde | 2m / 4m |
| Rullelængde | 25m |





Spørgsmål: Er du producent eller handelsselskab?
A: Vi er specialiseret i kunstgræs, vi producerer råmaterialet af os selv og vores produkter er populære over hele verden.
Q: Hvad med dine produkters kvalitet?
A: Vores produkter bestod 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 gange slid test og flammehæmmende test.
Q: Mindste antal ordre?
A: 500 kvadratmeter.
Q: Hvad med ledetiden?
A: Prøven har brug for 30 dage, masseproduktion har brug for 20 dage.
Sp: Hvor mange slags kunstgræs kan du give?
A: Vi kan levere kunstgræs til landskabspleje, grønne og græsplader.
Q: Hvad er din FOB-port?
A: Shanghai havn.
Populære tags: putting green, Kina, producenter, leverandører, fabrik, engros, pris, pris














