Kunstgræs i hjemmet depot, du kan nyde din græsplæne fri for hund slid, farvning og dufte. Det kunstige græs er permeabelt, så enhver urin dræner gennem græsoverfladen, og enhver afføring kan fjernes let; det er let at rengøre og vedligeholde uden porer for urin at skjule og skabe sygdom. Derudover vil kunstgræsfibrene ikke skade det. Du har heller ikke flere mudrede lapper at se på og ikke mere mudrede poter skal rense før hundene får lov tilbage i huset! Hver dag på året kan det være det samme.
| Farve | grøn |
| Bunkehøjde | 35mm |
| Søm | 160 |
| Målestok | 3/8 |
| Massefylde | 16800 |
| Bagside | PP + Net + Sbr latex |
| Rullebredde | 2m eller 4m eller tilpasset |
| Rullelængde | 25m eller tilpasset |






Spørgsmål: Er du producent eller handelsselskab?
A: Vi er specialiseret inden for kunstgræs hjemmehjemmet, vi producerer råmaterialet af os selv og vores produkter er populære over hele verden.
Q: Hvad med dine produkters kvalitet?
A: Vores produkter bestod 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 gange slid test og flammehæmmende test.
Q: Mindste antal ordre?
A: 500 kvadratmeter.
Q: Hvad med ledetiden?
A: Prøvebehov 30 dage, masseproduktion har brug for 20 dage.
Sp: Hvor mange slags kunstgræs kan du give?
A: Vi kan levere kunstgræs til landskabspleje, sport og græsplader.
Q: Hvad er din FOB-port?
A: Shanghai havn.
Populære tags: kunstgræs hjemme depot, Kina, producenter, leverandører, fabrik, engros, pris, omkostninger














