Syntetisk græsplæne til havegård, kunstgræs er mere end kun græsplænen selv. Det er et komplet landskabssystem. Den kunstige græs system omfatter forberedelse af jorden det kunstige græs vil blive installeret på, dræningen gennem kunstig græs bagved, fyldmateriale bruges til at holde kunstige græsbladene oprejst og give ballast, og garnet, der skaber "falsk græs "Blade.
| Farve | Grøn |
| Bunkehøjde | 30mm |
| Søm | 140 |
| Målestok | 3/8 |
| Massefylde | 14700 |
| Bagside | PP + Net + Sbr latex |
| Rullebredde | 2m eller 4m eller tilpasset |
| Rullelængde | 25m eller tilpasset |

Populære tags: syntetisk græsplæne til haven














